Ціни по ранньому бронюванню у Туреччина авіа

Назва готелю

Курорт

Кількість днів

Харчування

Кімната

Вартість

Unver Hotel Marmaris 2*

Мармарис

7

Сніданок і вечеря

Стандарт

245$

Dena City Hotel 3*

Мармарис

7

Все включено

економ

319$

Ares City Hotel 3*

Кемер

7

Все включено

Стандарт

265$

Selge Hotel 3*

Сиде

7

Все включено

економ

271$

Club Dena Family Hotel 4*

Мармарис

7

Все включено

економ

277$

Sunmerry Hotel 4*

Бельдиби

7

Все включено

Промо

291$

Kervansaray Marmaris 5*

Мармарис

7

Все включено

Стандарт

335$

* Ціна вказана на 1 особу з розміщенням у двохмісному номері

** Розрахунок здійснюється у гривнях на день бронювання по курсу туристичного оператора

***У систему харчування «Все включено» входить: сніданок, обід, вечеря, алкогольні та без алкогольні напої

У вартість входить :

  • Авіа переліт

  • Проживання

  • Харчування

  • Страхування

  • Трансфер до готелю

У вартість не входить:

  • Особисті витрати

Відпочинок в Туреччині - це недорогий відпочинок при європейській якості обслуговування. Вона займає 3 місце в загальному списку найбільш відвідуваних країн. Щорічно на територію цієї країни з'їжджаються 46% від загального числа туристів усього світу. Для сотень тисяч відпочиваючих побудована велика кількість різноманітних готелів: від недорогих затишних готелів 3 * до найсучасніших готелів 5 *, що працюють за системою "все включено" з аквапарками, боулінгами і центрами таласотерапії.

Кухня - Як відомо, що у світі існує чотири головних види кухні: турецька, китайська, французька та італійська. Повністю виправдовуючи свою репутацію, турецька кухня - завжди приємне здивування для відвідувача. Турецька кухня - це справжнє свято живота. Вона настільки різноманітна, що цілком підходить і для вегетаріанця, і для прихильника правильного харчування, і просто для любителя поїсти ситно, смачно і різноманітно.

Сувеніри - Турецька ринок - це національний спосіб життя, з традиціями і звичаями, які складалися протягом останніх двох тисяч років. Приготуйтеся до того, що обдурити покупця - не просто обов'язок продавця, а справа його національної честі. Сміливо торгуйтеся, ретельно перевіряйте якість речі, яку вирішили придбати. Зазвичай купують такі сувеніри: Кальян - традиційний сувенір; Килими ручної роботи з вовни або шовку; Кераміка - недорогий сувенір з національним колоритом; Солодощі; Чай та каву; Вироби зі шкіри; Спеції - сувенір для цінителів екзотичних страв; Національні текстильні вироби: халати, рушники, скатертини, постільна білизна - приваблюють туристів своєю невисокою ціною, ручною вишив кою і гарною якістю.